Pasaulio šunų čempionatas 2016 (Rusija, Maskva)

Lucas - Pasaulio jaunimo čempionas!!!

Lord Lucas Bielyj Luč iškovojo pasaulio jaunimo čempiono titulą! Sekančią dieną Lucas tapo Rusijo jaunimo čempionu!

Mažajai Nikitai (Elada Zafira's Oaze havana) tai buvo pirmasis ringas gyvenime. Ji buvo įvertinta kaip labai perspektyvus mažylis.

Rusija ir pasaulinė šunų paroda. Jau vien tai skamba kaip nesusipratimas :)

Pati kelionės pradžia lūkesčius pildė su kaupu: sugedęs kondicionierius kai lauke +35 laipsniai ir eilė pasienyje, kuri prasidėjo 2 km nuo sienos su Rusija. Gerai, kad Aniuta neseniai pagimdė sūnų Davidą ir vežėsi kartu. Jis tapo mūsų vip bilietu pasieniuose - su kūdikiu pervažiuoti sieną galima be eilės. Tiesa, latviams dviejų mėnesių kūdikis ir galiojnti tvarka nepasirodė labai rimta priežastis ir juos ilgai reikėjo įtikinėti, kad tokia tvarka galioja ir Latvijoje. O štai Rusijos sieną pavyko pervažiuoti per pusvalandį, kai tuo tarpu kitos mašinos eilėje praleido po septynias valandas.

Labiausiai iš kelionės įstrigo du dalykai. Pirma, pardavinėjamos dideliais kiekias žemuogės, kurias galėjai pirkti kilogramais. Denis matino vairuojantį Vytą šaukštais. Antra, netoli Maskvos pakelėse kas dešimt kilometrų stovi prekystaliai kur pardavinėjamos gyvūnų iškamšos, kailiai, medus ir "šviežiai" rūkyta žuvis iš Sibiro ežerų. Belieka įsivaizduoti, kad tokiais kiekiais pardavinėjant, Sibiro ežerai turėtų būti tuštutėliai. Vyrai, žinoma, nusipirko šviežiai rūkytos žuvies. Perkant dvi žuvis labai lengvai nusiderėjo ir dar trečią nemokamai dovanų gavo. Mes, moterys, pasakomis netikim ir iškart įtarėm, kad pardavėja tikrai per gera mūsų vyrams, kurie prie laimikio nusipirko rusiško alaus ir iš anksto mėgavosi laukiančia vakriene. Taip, alus buvo geras, o štai "šviežia" žuvis mažų mažiausiai trijų dienų laikymo ant saulės šviežumo.

Parodos organizatoriai pasistengė - ši paroda kol kas yra geriausiai organizuota iš visų aukščiausio lygio parodų, kuriose man teko dalyvauti. Be abejo, trūkumų tikrai buvo, girdėjosi spiegiant ir rėkiant prie sekretoriato - jau ko ko, bet temperamento iš rusų neatimsi. Tačiau bendras įspūdis puikus. Vienintelis trūkumas - visiškai nebuvo prekybos paviljonų. Prekiauti parodoje palėjo tik Rusijoje registruotos įmonės.

Paroda dalyvių skaičiumi nebuvo didelė, bet atsitiktinių dalyvių bent jau mūsų veislėje nebuvo. Indigo savo klasėje pralaimėjo tik nuolatiniam konkurentui iš Suomijos, kuris ir tapo pasaulio čempionu. Mažylė Nikita buvo įvetinta kaip labai perspektyvi mažylė ir užėmė antrą vietą savo klasėje. Lukas - jaunimo klasėje buvo pripažintas puikiu savo veislės atstovu ir laimėjo Pasaulio jaunimo čempiono titulą!